Hungarian (formal)Romanian

Eseménynaptár

November 2017
H K Sz Cs P Sz V
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

Képtár

keptar1

   Megnézem a  képtára
facebook
 
forum
 
Kisokos 2012
2012. március 29. csütörtök, 05:10
kisokos     A Kisokos díjazására 2012. március 29-én, csütörtökön 14 órakor kerül sor az iskola 7-es termében, a biológia laborban. Szeretettel várunk mindenkit!
     A szombaton lezajlott versenyt, immár hagyományosan, a brassais matematika szakos tanárok szervezték az V-VIII. osztályos "kisokosok" számára. A versenyen elért erdeményeket az alábbiakban olvashatják.
     Gratulálunk a nyertesekek és az őket felkészítő tanáraiknak!

A dijazottak


image001

5. osztály

image002

6. osztály

image003

7. osztály

image004

8. osztály


5. osztály
tanuló pontszám iskola
1 Fazakas Borbála 100   I.díj Báthory István Elméleti Líceum
2 Füstös Ferenc 94    II. díj Báthory István Elméleti Líceum
3 Garfield Adrienne 91   III.díj János Zsigmond Unitárius Kollégium
4 Kovács Róbert 91   III.díj János Zsigmond Unitárius Kollégium
5 Katona Hunor 85  Dicséret Báthory István Elméleti Líceum
6 Kuobloch Esztergár Péter 85  Dicséret Báthory István Elméleti Líceum
7 Pákai Botond 85  Dicséret Báthory István Elméleti Líceum
8 Birtalan Lajos 82  Dicséret Jósika Miklós Elméleti Líceum
9 Orbán Edingola 82  Dicséret Brassai Sámuel Elméleti Líceum
10 Décsei Barbara 80  Dicséret Brassai Sámuel Elméleti Líceum
11 Rüsz-Fogarasi Mátyás 79 János Zsigmond Unitárius Kollégium
12 Virág Timi 79 Báthory István Elméleti Líceum
13 Filep Gergő 75 Báthory István Elméleti Líceum
14 Boros Péter 71 János Zsigmond Unitárius Kollégium
15 Szalanczy Attila 69 Jósika Miklós Elméleti Líceum
16 Socaciu Lendvai Márk 67 János Zsigmond Unitárius Kollégium
17 Felházi Zoltán 66 Református Kollégium
18 Kovács Tamás 66 Báthory István Elméleti Líceum
19 Hölgyes Orsolya 64 Báthory István Elméleti Líceum
20 Barta Rolland 61 János Zsigmond Unitárius Kollégium
21 Szalma Zsolt 60 Báthory István Elméleti Líceum
22 Tasnády János György 55 Brassai Sámuel Elméleti Líceum
23 Pavel Róbert 50 Brassai Sámuel Elméleti Líceum
24 Máté Helga 48 Jósika Miklós Elméleti Líceum
25 Fazakas Ádám 45 János Zsigmond Unitárius Kollégium
26 Tóth Márk 39 Báthory István Elméleti Líceum
27 Hadházi Orsolya 38 János Zsigmond Unitárius Kollégium

6.osztály
1 Finta Klára Enikő 96  I.díj János Zsigmond Unitárius Kollégium
2 Drohobeczki Orsolya 81 II.díj János Zsigmond Unitárius Kollégium
3 Szőcs Orsolya 80 III.díj Báthory István Elméleti Líceum
4 Katona-Bugner Attila   75 Dicséret Apáczai Csere János Elméleti Líceum
5 Bartha Noémi Kinga 70 Dicséret Jósika Miklós Elméleti Líceum
6 Kovács Márk 59 Jósika Miklós Elméleti Líceum
7 Katona Áron 57 Báthory István Elméleti Líceum
8 Siklodi Lilla 57 János Zsigmond Unitárius Kollégium
9 Németh Zoltán 55 Jósika Miklós Elméleti Líceum
10 Papp Katalin 50 Jósika Miklós Elméleti Líceum
11 Gombási Levente Ferencz 48 Jósika Miklós Elméleti Líceum
12 Kádár Tamás               48 Apáczai Csere János Elméleti Líceum
13 György Jakab 43 Báthory István Elméleti Líceum
14 Debreceni Hunor 41 Báthory István Elméleti Líceum
15 Pop Ernő Endre 41 Brassai Sámuel Elméleti Líceum
16 Gombási Zoltán Miklós 40 Jósika Miklós Elméleti Líceum
17 Gyulai Orsolya 40 Brassai Sámuel Elméleti Líceum
18 Fosztó Beatrix 38 Brassai Sámuel Elméleti Líceum
19 Felházi Lóránd 37 Báthory István Elméleti Líceum
20 Biró Márton 34 Báthory István Elméleti Líceum

7.osztály
1 Szallós-Kis Csaba 65   I.díj Brassai Sámuel Elméleti Líceum
2 Fogarasi Levente 63  II.díj Brassai Sámuel Elméleti Líceum
3 Bajkó Péter 58   III. díj Báthory István Elméleti Líceum
4 Soós Timea 57  Dicséret Báthory István Elméleti Líceum
5 Kassay Zsuzsa 46 János Zsigmond Unitárius Kollégium
6 Albert Ferencz             44 Apáczai Csere János Elméleti Líceum
7 Bajnóczi Anna 43 János Zsigmond Unitárius Kollégium
8 Szilágyi Márk 42 Báthory István Elméleti Líceum
9 Fodor Lóránd              41 Apáczai Csere János Elméleti Líceum
10 Olcsvári-Barta Péter    41 Apáczai Csere János Elméleti Líceum
11 Sipos Tímea 33 János Zsigmond Unitárius Kollégium

8.osztály
1 Batiz Orsolya               94   I.díj Apáczai Csere János Elméleti Líceum
2 Gábor Csaba 94   I.díj Báthory István Elméleti Líceum
3 Füstös Ágnes 90  II.díj Báthory István Elméleti Líceum
4 Baka Bálint Áron 86  III.díj János Zsigmond Unitárius Kollégium
5 Kelemen Kriszta 87  III.díj Báthory István Elméleti Líceum
6 Tunyogi György 68 Báthory István Elméleti Líceum
7 Karda Edit 63 Báthory István Elméleti Líceum
8 Kelemen Andrea 59 Báthory István Elméleti Líceum
9 Chevul Alex 56 Báthory István Elméleti Líceum
10 Tompos Beáta 54 János Zsigmond Unitárius Kollégium
11 Jakab Ottó                   53 Apáczai Csere János Elméleti Líceum
12 Nagy Erik 44 Jósika Miklós Elméleti Líceum
13 Soós Szabolcs 44 Báthory István Elméleti Líceum
14 Csegezi Róbert 34 Jósika Miklós Elméleti Líceum