Hungarian (formal)Romanian

Eseménynaptár

November 2017
H K Sz Cs P Sz V
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

Képtár

keptar1

   Megnézem a  képtára
facebook
 
forum
 
Érettségi 2012
2012. június 08. péntek, 08:35
    A tizenkettedikesek figyelmébe!

     A román, illetve a magyar érettségi szóbeli vizsgákra az alábbi beosztás alapján várják a diákokat. Megkérünk midenkit, hogy a kiírt időpont előtt legalább fél órával jelenjen meg a helyszínen!


román

11.06.2012

nr.crt

nume

ora

1

ADORJAN J. NOÉMI

12:00

2

ALBERT Ş. NORBERT

12:12

3

BAGAMERI S. NOÉMI

12:24

4

BALAZS J. ZOLTAN

12:36

5

BÁLINT J. EDINA-GYÖNGYVÉR

12:48

6

BARTHA J. TŰNDE-TIMEA

13:00

7

BORSOS D. NORBERT

13:12

8

BURGUS T. BERNADETTE

13:24

9

CZAKO-GAGI I. KLAUDIA-EVELINA

13:36

10

DEJÖ A. LEHEL-MÁRTON

13:48

11

DEZSŐ N. SZABOLCS-NICOLAE

14:00

12

DIOSZEGI M. RICHARD

14:12

13

ECSEDY-BAUMANN D. BRIGITTA

14:24

14

FÖLDVARI L. IMOLA-HENRIETTA

14:36

15

GÖNCZI F. RITA-SAROLTA

14:48

16

GYÖRGY D. ÉVA JÚLIA

15:00

17

GYURKA Z. BEATA

15:12

18

HADNAGY Z. NORBERT

15:24

19

IMRE E. HAJNALKA CSILLA

15:36

20

IUHOS CS. CSABA ROBERT

15:48

12.06.2012

nr.crt

nume

ora

1

JAKAB G. MÁTYÁS

9:00

2

KALLOS M. IULIANNA-KATINKA

9:12

3

KELEMEN S. LAURA-KATALIN

9:24

4

KEREKES L. SZILARD

9:36

5

KEREKEŞ Ş. ŞTEFANIA

9:48

6

KERESZTES I. EMŐKE

10:00

7

KOBLICSKA T. LORAND-CSABA

10:12

8

KOMJATSZEGI-JAKAB CS. ATTILA

10:24

9

KUTAS A. IZABELLA

10:36

10

LANG I. ISTVÁN-BÉLA

10:48

11

LÁSZLÓ M. NOÉMI ORSOLYA

11:00

12

MITRA-FRAIKÓ A. TAMÁS

11:12

13

NÉMETH L. ZSUZSA-ALIZ

11:24

14

ÖTVÖS F. ILDIKO

11:36

15

PATAKI I. ZOLTÁN-JÓZSEF

11:48

16

PILBAK G. RÓBERT-RICHÁRD

12:00

17

SCHULLER E. INGRID

12:12

18

SZABADOS A. BRIGITTA

12:24

19

SZABO R. IBOLYA FANNI

12:36

20

SZAKÁCS SZ. LORÁND

12:48

21

SZALLOS F. TÜNDE-ERZSÉBET

13:30

22

SZASZ-ZSIGA Ş. HAJNALKA

13:42

23

SZENES F. ZSOLT

13:54

24

TAKACS A. ILDIKO

14:06

25

TAMAS-MICLOS I. JÁNOS

14:18

26

TOTH Ş. ZSOLT

14:30

27

TÖRÖK G. ARTUR-PETER

14:42

28

VARADI N. LEVENTE

14:54

29

VARGA F. ROBERT FERENCZ

15:06

30

VARGA S. TŰNDE-LIVIA

15:18

31

VERES I. ANDREA CSILLA

15:30

32

VINCZE L. LEVENTE

15:42

33

VISCIGLIA G. DAVID GIACOMO OLIVER

15:54

34

VLADÁR A. ANTAL-FERENCZ

16:06


magyar

13.06.2011

nr.crt

nume

ora

1

ADORJAN J. NOÉMI

9:00

2

ALBERT Ş. NORBERT

9:12

3

BAGAMERI S. NOÉMI

9:24

4

BALAZS J. ZOLTAN

9:36

5

BÁLINT J. EDINA-GYÖNGYVÉR

9:48

6

BARTHA J. TŰNDE-TIMEA

10:00

7

BORSOS D. NORBERT

10:12

8

BURGUS T. BERNADETTE

10:24

9

CZAKO-GAGI I. KLAUDIA-EVELINA

10:36

10

DEJÖ A. LEHEL-MÁRTON

10:48

11

DEZSŐ N. SZABOLCS-NICOLAE

11:00

12

DIOSZEGI M. RICHARD

11:12

13

ECSEDY-BAUMANN D. BRIGITTA

11:24

14

FÖLDVARI L. IMOLA-HENRIETTA

11:36

15

GÖNCZI F. RITA-SAROLTA

11:48

16

GYÖRGY D. ÉVA JÚLIA

12:00

17

GYURKA Z. BEATA

12:12

18

HADNAGY Z. NORBERT

12:24

19

IMRE E. HAJNALKA CSILLA

12:36

20

IUHOS CS. CSABA ROBERT

12:48

21

JAKAB G. MÁTYÁS

13:00

22

KALLOS M. IULIANNA-KATINKA

13:12

23

KELEMEN S. LAURA-KATALIN

13:24

24

KEREKES L. SZILARD

13:36

25

KEREKEŞ Ş. ŞTEFANIA

13:48

26

KERESZTES I. EMŐKE

14:00

27

KOBLICSKA T. LORAND-CSABA

14:12

28

KOMJATSZEGI-JAKAB CS. ATTILA

14:24

29

KUTAS A. IZABELLA

14:36

30

LANG I. ISTVÁN-BÉLA

14:48

14.06.2011

nr.crt

nume

ora

1

LÁSZLÓ M. NOÉMI ORSOLYA

9:00

2

MITRA-FRAIKÓ A. TAMÁS

9:12

3

NÉMETH L. ZSUZSA-ALIZ

9:24

4

ÖTVÖS F. ILDIKO

9:36

5

PATAKI I. ZOLTÁN-JÓZSEF

9:48

6

PILBAK G. RÓBERT-RICHÁRD

10:00

7

SCHULLER E. INGRID

10:12

8

SZABADOS A. BRIGITTA

10:24

9

SZABO R. IBOLYA FANNI

10:36

10

SZAKÁCS SZ. LORÁND

10:48

11

SZALLOS F. TÜNDE-ERZSÉBET

11:00

12

SZASZ-ZSIGA Ş. HAJNALKA

11:12

13

SZENES F. ZSOLT

11:24

14

TAKACS A. ILDIKO

11:36

15

TAMAS-MICLOS I. JÁNOS

11:48

16

TOTH Ş. ZSOLT

12:00

17

TÖRÖK G. ARTUR-PETER

12:12

18

VARADI N. LEVENTE

12:24

19

VARGA F. ROBERT FERENCZ

12:36

20

VARGA S. TŰNDE-LIVIA

12:48

21

VERES I. ANDREA CSILLA

13:00

22

VINCZE L. LEVENTE

13:12

23

VISCIGLIA G. DAVID GIACOMO OLIVER

13:24

24

VLADÁR A. ANTAL-FERENCZ

13:36