Hungarian (formal)Romanian

Eseménynaptár

November 2017
H K Sz Cs P Sz V
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

Képtár

keptar1

   Megnézem a  képtára
facebook
 
forum
 
Implom József helyesírási verseny - megyei szakasz
2013. január 19. szombat, 14:34
   implomAz alábbiakban közöljük a kolozsvári Brassai Sámuel Elméleti Líceumban 2013. január 19-én megtartott Implom József helyesírási verseny megyei fordulójának eredményeit.
   Gratulálunk a győzteseknek és felkészítő tanáraiknak!



A tanuló neve

Oszt.

Iskolája

Felkészítő tanár

Tollbamondás

Feladatlap

Összpontszám

Helyezés

Ujvárosi Beáta

X

Brassai Sámuel Elméleti Líceum

Szallós-Kis Melinda

46

117

163

I.

Kudor Noémi

XII

O. Goga Elm. Líc. Bánffyhunyad

Mátyás Ibolya

41

113.5

154.5

II.

Kovács Andrea

XI

Református Kollégium

Rácz Melinda

48

104

152

III.

Molnár Emőke

XII

Református Kollégium

Szilágyi Gizella

50

101.5

151.5

IV.

Sallai Eliza

XI

Apáczai Csere J. Elm. Líceum

Misztrik Jolán

49

101.5

150.5

V.

Nagy Izabella-Beatrix

IX

Apáczai Csere J. Elm. Líceum

Nagy Anna

37

111

148


Kovács Edina

XI

O.Goga Elm. Líc. Bánffyhunyad

Mátyás Ibolya

42

102.5

144.5


Turós- Jakab Anita

XI

János Zsigmond Unitárius Koll.

Máthé Ildikó

48

94

142


Demeter Antónia

IX

Református Kollégium

Szilágyi Gizella

41

97.5

138.5


Kismihály Boglárka

X

O.Goga Elm. Líc. Bánffyhunyad

Mátyás Ibolya

32

105.5

137.5


Gál- Máté Eszter

IX

János Zsigmond Unitárius Koll.

Dénes Éva

44

93.5

137.5


Biró Anna

IX

Református Kollégium

Szilágyi Gizella

41

91.5

132.5


Müller Dalma

XI

Apáczai Csere J. Elm. Líceum

Misztrik Jolán

44

86.5

130.5


Geréb Kata-Rebeka

IX

Apáczai Csere J. Elm. Líceum

Nagy Anna

30

100.5

130.5


Márton Ildikó Beáta

IX

János Zsigmond Unitárius Koll.

Dénes Éva

31

99.5

130.5


Takács Emőke Tünde

X

Jósika Miklós Elméleti Líceum

Fodor Brigitta

33

95.5

128.5


Mihály Emőke

XI

O.Goga Elm. Líc. Bánffyhunyad

Mátyás Ibolya

28

100

128


Zelenka Mátyás

XII

Apáczai Csere J. Elm. Líceum

Misztrik Jolán

38

88

126


Willing Timea

IX

János Zsigmond Unitárius Koll.

Dénes Éva

38

83.5

121.5


Zsebe Enikő

XII

János Zsigmond Unitárius Koll.

Máthé Ildikó

28

93.5

121.5


Batiz Izabella

XII

Apáczai Csere J. Elm. Líceum

Misztrik Jolán

26

93.5

119.5


Kovács Orsolya

X

Református Kollégium

Rácz Melinda

37

80.5

117.5


Csipkés Hajnalka

X

János Zsigmond Unitárius Koll.

Dénes Éva

33

83

116


Tamás Tihamér

IX

Református Kollégium

Rácz Melinda

37

75.5

112.5


Lázár Adrienne

XII

János Zsigmond Unitárius Koll.

Máthé Ildikó

18

87

105


Egei Helga

IX

Jósika Miklós Elméleti Líceum

Fodor Brigitta

25

74

99


Pataki Helga Krisztina

X

Jósika Miklós Elméleti Líceum

Fodor Brigitta

7

55.5

62.5


Cachiţ Timea

IX

Jósika Miklós Elméleti Líceum

Rus Fodor Dóra

0

62

62


Istvánffy Katalin

IX

Jósika Miklós Elméleti Líceum

Rus Fodor Dóra

4

57

61