Hungarian (formal)Romanian

Eseménynaptár

November 2017
H K Sz Cs P Sz V
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

Képtár

keptar1

   Megnézem a  képtára
facebook
 
forum
 
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny - megyei szakasz
2013. március 26. kedd, 07:51

simonyi cimer      Az alábbiakban közöljük a kolozsvári Brassai Sámuel Elméleti Líceumban 2013. március 11-én megtartott Simonyi Zsigmond helyesírási verseny megyei fordulójának eredményeit korosztályok szerint. Megyénket az országos döntőn minden kategória első két helyezettje képviseli. Gratulálunk a győzteseknek és felkészítő tanáraiknak!




 

 

5.osztály

             

A tanuló neve

kód

iskola

felkészítő tanár

tollbam.

flap

össz.

helyezés

Pethő Róbert

113

Jósika Líceum Torda

Szilágyi Magdolna

39

57

96

I.

Bálint Roland

8

Dés

Tárkány Margit

39

53

92

II.

Ambarus-Egyed Ágnes

28

Unitarius Kollegium

Bucur Tünde

37.5

53

90.5

III.

Dimény Kristóf

37

Unitarius Kollegium

Bucur Tünde

37

53

90

D1

Zágoni Kata

33

Báthory István Elméleti Líc.

Tőkés Orsolya

37.5

52

89.5

D2

Péter-Jani Bianka

105

Kalotaszentkirályi Isk.

Péter Mónika

34.5

54

88.5

Kiss Jolán

104

Sigismund Toduţă Zenelíceum

Fülöp Éva

39

49

88

Dulf Evelin Henrietta

32

Báthory István Elméleti Líc.

Tőkés Orsolya

37.5

50

87.5

Góber Boglárka

111

Apáczai Líceum

Antal Orsolya

34.5

53

87.5

Ambrus Anna

116

Báthory István Elméleti Líc.

Tőkés Orsolya

33

53

86

Fosztó Kamilla

109

Sigismund Toduţă Zenelíceum

Fülöp Éva

36

49

85

Vincze-Sári Dorottya

3

Bánffyhunyadi Isk.

Benk Ilona

40

44

84

Pándi Alíz

34

Báthory István Elméleti Líc.

Tőkés Orsolya

37

46

83

Bede Imola Timea

36

Octavian Goga Isk.

Korom Mária

34.5

47

81.5

Nagy Edina

4

Szék

Nagy Anita

37

44

81

Borsos Réka

11

Jósika Líceum Torda

Mihályfalvi Zsuzsa

30.5

50

80.5

Kundi Erzsébet Ilona

30

Montessori Isk.

Harbula Hajnal

34.5

46

80.5

Nagy Helga Adrienn

38

Unitarius Kollegium

Bucur Tünde

29

47

76

Kapás Vanda

29

Octavian Goga Isk.

Korom Mária

34.5

40

74.5

Szilágyi Orsolya Panni

112

Szék

Nagy Anita

34.5

40

74.5

Péntek Kitti

110

Körösfői Isk.

Péntek Éva

32

42

74

Asztalos Aletta Lilla

27

Tordaszentlászló

Boldizsár Zeyk Zoltán

32.5

38

70.5

Szilágyi Ákos

40

Magyarlóna

Albert Tibor

27.5

37

64.5




 

6.osztály

             

Ssz.

A tanuló neve

kód

iskola

felkészítő tanár

tollbam.

flap

össz.

helyezés

Garfield Adrienne

102

Unitárius Kollégium

Dénes Éva

39.5

57

96.5

I.

Molnár Zsuzsa

97

Sigismund Toduţă Zenelíceum

Fülöp Éva

39.5

55

94.5

II.

Babtan Varga Teodora

76

Sigismund Toduţă Zenelíceum

Fülöp Éva

40

54

94

III.

Dávid-Kacsó Soma

100

Sigismund Toduţă Zenelíceum

Fülöp Éva

37

57

94

D1

Szász-Zsiga Nikolett

93

Kalotaszentkiraly isk.

Péter Mónika

40

53

93

D2

Virág Tímea Vanda

106

Báthory István Elméleti Líc.

Zágoni Melinda

36

56

92

Tőkés Timea

23

Aranyosegerbegy

Szilágyi Magdolna

38

52

90

Csűrős Kriszta

84

Báthory István Elméleti Líc.

Zágoni Melinda

39

51

90

Péntek Aliz Erzsébet

61

Körösfői isk.

Péntek Éva

38

50

88

Simon Ádám

103

Báthory István Elméleti Líc.

Zágoni Melinda

37

50

87

Misti Aliz

65

Unitárius Kollégium

Dénes Éva

35.5

50

85.5

Palocsay Johanna

35

O.Goga isk.

Korom Mária

35

50

85

Czire Ráhel Orsolya

66

Unitárius Kollégium

Dénes Éva

35.5

47

82.5

Tasnádi Márton

85

Szék

Nagy Anita

37.5

44

81.5

György Ákos

108

Unitárius Kollégium

Dénes Éva

33

48

81

Turac Imola

46

Brassai Líceum

Nagy Anna

34.5

46

80.5

Batiz-Kis-Bandi Réka

63

Bánnfyhunyad Isk.

Péntek Melinda

35.5

42

77.5

Gebe Dóra Emily

5

Tordaszentlászló

Gyurka Izabella

35

39

74

Szabó Apolka

20

Várfalva

Székely Annamária

32

42

74

Győri Áron

82

Szék

Nagy Anita

30

43

73

Nagy Sándor

17

Várfalva

Székely Annamária

30.5

38

68.5

Péter Ottniel Sándor

68

Magyarlónai Isk.

Albert Tibor

28

40

68


 

7.osztály

             

A tanuló neve

kód

iskola

felkészítő tanár

tollbam.

flap

össz.

helyezés

Antal Katalin

18

Körösfői isk.

Péntek Éva

40

58

98

I.

Mihály Renáta

44

Körösfői isk.

Péntek Éva

40

58

98

I.

Finta Klára Enikő

50

Unitarius Kollegium

Máthé Ildikó

39.5

58

97.5

II.

Kundi Sarolta

96

Montessori Isk.

Harbula Hajnal

38.5

58

96.5

III.

Péntek Zsófia

77

Körösfői isk.

Péntek Éva

39.5

56

95.5

D1

Drohobeczky Orsolya

80

Unitarius Kollegium

Máthé Ildikó

39

53

92

Sikó Boglárka

95

Montessori Isk.

Harbula Hajnal

39

53

92

Bartha Noémi Kinga

7

Torda, Jósika Miklós Elm. Lic.

Mihályfalvi Zsuzsa

37

54

91

Székely Tibor

43

Györgyfalvai Isk.

Virág Magdolna

38

53

91

Szalontai Réka

31

Dés

Tárkány Margit

37

53

90

Kömöcsi Panna

2

Unitarius Kollegium

Máthé Ildikó

40

49

89

Tóth Szilvia

16

Györgyfalvai Isk.

Virág Magdolna

36

53

89

Katona Bugner Attila

6

Apáczai Líceum

Antal Orsolya

34.5

49

83.5

Papp Katalin

94

Torda, Jósika Miklós Elm. Lic.

Mihályfalvi Zsuzsa

38

45

83

Balogh Benjámin

21

Apáczai Líceum

Antal Orsolya

33.5

48

81.5

Kádár Tamás

25

Apáczai Líceum

Antal Orsolya

35.5

46

81.5

Ábrahám Zsófia Csilla

9

Nagykapus

Sebestyén Emőke

33.5

42

75.5

Takács Ágota

99

Tordaszentlászló

Boldizsár Zeyk Zoltán

36

39

75

Filep Eszter Brigitta

10

Széki Iskola

Nagy Anita

33.5

41

74.5

Fodor Ágnes

12

Széki Iskola

Nagy Anita

35

39

74

Fogarasi Izabella Ildikó

15

Széki Iskola

Nagy Anita

29.5

35

64.5

Albert Adorján

13

Magyarlónai Isk.

Albert Tibor

26

38

64


 

8.osztály

             

A tanuló neve

kód

iskola

felkészítő tanár

tollbam.

flap

össz.

helyezés

Péntek Emese

98

N.Titulescu Isk.

Tamás Éva

38.5

58

96.5

I.

Simon Eszter Nóra

71

Báthory István Elméleti Líc.

Tulogdi Mónika

38.5

49

87.5

II.

Debreczeni Kriszta

56

N.Titulescu Isk.

Tamás Éva

38

48

86

III.

Máté Éva-Enikő

75

Kalotaszentkirályi Isk.

Péter Mónika

36

48

84

D1

Balázs Gergő

41

Körösfői Isk.

Péntek Éva

38

45

83

D2

Gráncsa Noémi Brigitta

81

Jósika Líceum Torda

Mihályfalvi Zsuzsa

31.5

49

80.5

Lukács Róbert László

60

Dés

Tárkány Margit

33

47

80

Könczey Ágota

52

Unitarius Kollegium

Bucur Tünde

31

46

77

Oláh Tamás Lajos

64

Kalotaszentkirályi Isk.

Péter Mónika

34

43

77

Fodor Árpád

54

Várfalva

Székely Annamária

34

42

76

Benő Loránd

79

Báthory István Elméleti Líc.

Tulogdi Mónika

35

41

76

Szőke Krisztina

51

Nagykapusi Isk.

Sebestyén Emőke

33

42

75

Bárdos Imola

87

Széki Iskola

Nagy Anita

34

41

75

Kovács Anita

48

Unitarius Kollegium

Bucur Tünde

28.5

45

73.5

Vorzsák Noémi

69

Brassai Líceum

Nagy Anna

33

40

73

Tasnádi Zoltán

59

Széki Iskola

Nagy Anita

29.5

41

70.5

Filep János

49

Széki Iskola

Nagy Anita

34

32

66

Péter Erzsébet

86

Jósika Líceum Torda

Mihályfalvi Zsuzsa

23.5

42

65.5

Valkai-Jani Tímea

91

Tordaszentlászló

Boldizsár Zeyk Zoltán

30.5

32

62.5

Mátyás Mariann

101

Tordaszentlászló

Boldizsár Zeyk Zoltán

26

35

61

Jakab Csenge

90

Magyarlónai Isk.

Albert Tibor

23

35

58