Hungarian (formal)Romanian

Eseménynaptár

November 2017
H K Sz Cs P Sz V
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

Képtár

keptar1

   Megnézem a  képtára
facebook
 
forum
 
Érettségi 2013 - magyar szóbeli
2013. június 11. kedd, 17:48

     A tizenkettedikesek figyelmébe!

    A magyar érettségi szóbeli vizsgára az alábbi beosztás alapján várják a diákokat. Megkérünk mindenkit, hogy a kiírt időpont előtt legalább fél, amennyiben lehetséges akár egy órával is, jelenjen meg a helyszínen!
     
Az eredményeket a beosztások utáni táblázatban lehet megtekinteni.


Bacalaureat 2013

Liceul Teoretic Brassai Sámuel

Repartizarea candidaților la 
proba de competenţe lingvistice
- limba maternă

Proba B

12.06.2013

nr. crt.

Nume si pernume

Ora

1

ÁGOPCSA I. ARTHUR

9:00

2

BALÁZS F. RENÁTA

9:12

3

BERECKI T. CSILLA ERIKA

9:24

4

BODOR M. KINGA ELIZA

9:36

5

BOÉR _ KINCSŐ

9:48

6

BOTH I. LÓRÁND PÉTER

10:00

7

BRASAI A. NOÉMI-CARMEN

10:12

8

CSETE T. ROMEO

10:24

9

DEZSŐ J. BEÁTA

10:36

10

DOGHI M. HAJNAL-ERIKA

10:48

11

FILLER F. FRANCISKA

11:00

12

FŰLEKI M. LÓRÁND

11:12

13

GALL V. KRISZTA

11:24

14

GAZDA A. BOTOND KENDE

11:36

15

GERGELY I. BEÁTA

11:48

16

GOTTVALD A. GYOPÁR TIMEA

12:00

17

GROZA P. ANDREEA

12:12

18

HALÁSZ GH. TÜNDE IZABELLA

12:24

19

HALMI Z. NAOMI-ANDREA

12:36

20

IAKAB A. LILLA DEBORA

12:48

21

IANKO M. KINGA ERIKA

13:00

22

KALLÓ A. LEVENTE

13:12

23

KÁSZONI GY. NOÉMI ÉVA

13:24

24

KELEMEN F. MARGIT

13:36



Bacalaureat 2013

Liceul Teoretic Brassai Sámuel

Repartizarea candidaților la
proba de competenţe lingvistice 
- limba maternă

Proba B

13.06.2013

nr. crt.

Nume si pernume

Ora

1

KERESZTES S. ANDREA RENÁTA

9:00

2

KERESZTES S. SZABOLCS ZSOLT

9:12

3

KILIN I. TÜNDE ERZSÉBET

9:24

4

KISS T. GYÖNGYI

9:36

5

KOVÁCS J. ANDREA RÉKA

9:48

6

LÁSZLÓ Ș. ANDREA

10:00

7

MANASES I. RENÁTA TÜNDE

10:12

8

MISZTI I. ENIKŐ

10:24

9

NAGY F. TAMÁS

10:36

10

NAGY M. NORBERT SZABOLCS

10:48

11

NYERGES M. BOTOND

11:00

12

OLÁH A. MAGDA IZABELLA

11:12

13

PREZENSKY I. TAMÁS

11:24

14

RUSU F. CSILLA

11:36

15

SOÓS A. ATTILA

11:48

16

SZÉKELY L. GABRIELLA

12:00

17

SZIMA M. RÉKA

12:12

18

TUNYOGI T. ENDRE

12:24

19

TURAC I. JÁNOS ROBERT

12:36

20

VÁRADI M. TIBOR-LEVENTE

12:48

21

VARGA I. SÁMUEL

13:00

22

VARÓ M. NOÉMI MÁRIA

13:12

23

VINCZI S. BRIGITTA

13:24



Bacalaureat 2013

Liceul Teoretic Brassai Sámuel

Rezultate la proba de competenţe lingvistice –

limba maternă

Proba B

nr. crt.

Nume si pernume

Nivel

1

ÁGOPCSA I. ARTHUR

Utilizator experimentat

2

BALÁZS F. RENÁTA

Utilizator experimentat

3

BERECKI T. CSILLA ERIKA

Utilizator experimentat

4

BODOR M. KINGA ELIZA

Utilizator experimentat

5

BOÉR _ KINCSŐ

Utilizator experimentat

6

BOTH I. LÓRÁND PÉTER

Utilizator experimentat

7

BRASAI A. NOÉMI-CARMEN

Utilizator experimentat

8

CSETE T. ROMEO

Utilizator experimentat

9

DEZSŐ J. BEÁTA

Utilizator avansat

10

DOGHI M. HAJNAL-ERIKA

Utilizator avansat

11

FILLER F. FRANCISKA

Utilizator experimentat

12

FŰLEKI M. LÓRÁND

Utilizator avansat

13

GALL V. KRISZTA

Utilizator experimentat

14

GAZDA A. BOTOND KENDE

Utilizator experimentat

15

GERGELY I. BEÁTA

Utilizator experimentat

16

GOTTVALD A. GYOPÁR TIMEA

Utilizator experimentat

17

GROZA P. ANDREEA

Utilizator avansat

18

HALÁSZ GH. TÜNDE IZABELLA

Utilizator avansat

19

HALMI Z. NAOMI-ANDREA

Utilizator experimentat

20

IAKAB A. LILLA DEBORA

Utilizator experimentat

21

IANKO M. KINGA ERIKA

Utilizator experimentat

22

KALLÓ A. LEVENTE

Utilizator experimentat

23

KÁSZONI GY. NOÉMI ÉVA

Utilizator experimentat

24

KELEMEN F. MARGIT

Utilizator experimentat

25

KERESZTES S. ANDREA RENÁTA

Utilizator experimentat

26

KERESZTES S. SZABOLCS ZSOLT

Utilizator avansat

27

KILIN I. TÜNDE ERZSÉBET

Utilizator experimentat

28

KISS T. GYÖNGYI

Utilizator experimentat

29

KOVÁCS J. ANDREA RÉKA

Utilizator avansat

30

LÁSZLÓ Ș. ANDREA

Utilizator experimentat

31

MANASES I. RENÁTA TÜNDE

Utilizator experimentat

32

MISZTI I. ENIKŐ

Utilizator experimentat

33

NAGY F. TAMÁS

Utilizator experimentat

34

NAGY M. NORBERT SZABOLCS

Utilizator experimentat

35

NYERGES M. BOTOND

Utilizator experimentat

36

OLÁH A. MAGDA IZABELLA

Utilizator experimentat

37

PREZENSKY I. TAMÁS

Utilizator experimentat

38

RUSU F. CSILLA

Utilizator experimentat

39

SOÓS A. ATTILA

Utilizator experimentat

40

SZÉKELY L. GABRIELLA

Utilizator experimentat

41

SZIMA M. RÉKA

Utilizator experimentat

42

TUNYOGI T. ENDRE

Utilizator experimentat

43

TURAC I. JÁNOS ROBERT

Utilizator experimentat

44

VÁRADI M. TIBOR-LEVENTE

Utilizator experimentat

45

VARGA I. SÁMUEL

Utilizator experimentat

46

VARÓ M. NOÉMI MÁRIA

Utilizator experimentat

47

VINCZI S. BRIGITTA

Utilizator experimentat