Hungarian (formal)Romanian

Eseménynaptár

November 2017
H K Sz Cs P Sz V
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

Képtár

keptar1

   Megnézem a  képtára
facebook
 
forum
 
Érettségi 2013 - angol nyelv: szövegértés , írásbeli, szóbeli
2013. június 21. péntek, 12:04

     A tizenkettedikesek figyelmébe!
 

     Az idegen nyelv érettségi vizsga az alábbi beosztás szerint zajlik kedden, illetve szerdán:
     - a német nyelvből vizsgázók (Kiss Gyöngyvér XII.A és Kelemen Margit XII.C) a Református Kollégiumban lévő érettségi központba vannak beosztva, ők oda kell jelentkezzenek.
     - az angol nyelvből vizsgázok kedden a délelőtti szövegértésen, valamint a délutáni írásbelin az alábbi időpontokon kell jelen legyenek a beosztott termekben, másnap pedig, szintén a beosztások alapján, részt vesznek a szóbeli vizsgáztatásokon.

     Az eredményeket a lap alján található táblázatokban tekinthetitek meg!

Bacalaureat 2012

Liceul Teoretic Brassai Sámuel

Repartizarea candidaţilor la proba de competenţe lingvistice –

limba englază înţelegere a unui text audiat

Proba C
 

25.06.2013, ora 11:30

Sala 6

nr.crt

nume

1

ÁGOPCSA I. ARTHUR

2

BALÁZS F. RENÁTA

3

BERECKI T. CSILLA ERIKA

4

BODOR M. KINGA ELIZA

5

BOÉR _ KINCSŐ

6

BOTH I. LÓRÁND PÉTER

7

BRASAI A. NOÉMI-CARMEN

8

CSETE T. ROMEO

9

DEZSŐ J. BEÁTA

10

DOGHI M. HAJNAL-ERIKA

11

FILLER F. FRANCISKA

12

FŰLEKI M. LÓRÁND

13

GALL V. KRISZTA

14

GERGELY I. BEÁTA

15

GOTTVALD A. GYOPÁR TIMEA


Sala 7

nr.crt

nume

1

GROZA P. ANDREEA

2

HALÁSZ GH. TÜNDE IZABELLA

3

HALMI Z. NAOMI-ANDREA

4

IAKAB A. LILLA DEBORA

5

IANKO M. KINGA ERIKA

6

KALLÓ A. LEVENTE

7

KÁSZONI GY. NOÉMI ÉVA

8

KERESZTES S. ANDREA RENÁTA

9

KERESZTES S. SZABOLCS ZSOLT

10

KILIN I. TÜNDE ERZSÉBET

11

KOVÁCS J. ANDREA RÉKA

12

LÁSZLÓ Ș. ANDREA

13

MANASES I. RENÁTA ROZSA TÜNDE

14

MISZTI I. ENIKŐ

15

NAGY F. TAMÁS


Sala 11

nr.crt

nume

1

NAGY M. NORBERT SZABOLCS

2

NYERGES M. BOTOND

3

OLÁH A. MAGDA IZABELLA

4

RUSU F. CSILLA

5

SOÓS A. ATTILA

6

SZÉKELY L. GABRIELLA

7

SZIMA M. RÉKA

8

TUNYOGI T. ENDRE

9

VÁRADI M. TIBOR-LEVENTE

10

VARGA I. SÁMUEL

11

VARÓ M. NOÉMI MÁRIA

12

VINCZI S. BRIGITTA


Repartizarea candidaţilor la proba de competenţe lingvistice –

limba englază scris

Proba C
 

25.06.2013, ora 13:00

Sala 6

nr.crt

nume

1

ÁGOPCSA I. ARTHUR

2

BALÁZS F. RENÁTA

3

BERECKI T. CSILLA ERIKA

4

BODOR M. KINGA ELIZA

5

BOÉR _ KINCSŐ

6

BOTH I. LÓRÁND PÉTER

7

BRASAI A. NOÉMI-CARMEN

8

CSETE T. ROMEO

9

DEZSŐ J. BEÁTA

10

DOGHI M. HAJNAL-ERIKA

11

FILLER F. FRANCISKA

12

FŰLEKI M. LÓRÁND

13

GALL V. KRISZTA

14

GERGELY I. BEÁTA

15

GOTTVALD A. GYOPÁR TIMEA

16

GROZA P. ANDREEA

17

HALÁSZ GH. TÜNDE IZABELLA

18

HALMI Z. NAOMI-ANDREA

19

IAKAB A. LILLA DEBORA

20

IANKO M. KINGA ERIKA

21

KALLÓ A. LEVENTE


Sala 11

nr.crt

nume

1

KÁSZONI GY. NOÉMI ÉVA

2

KERESZTES S. ANDREA RENÁTA

3

KERESZTES S. SZABOLCS ZSOLT

4

KILIN I. TÜNDE ERZSÉBET

5

KOVÁCS J. ANDREA RÉKA

6

LÁSZLÓ Ș. ANDREA

7

MANASES I. RENÁTA ROZSA TÜNDE

8

MISZTI I. ENIKŐ

9

NAGY F. TAMÁS

10

NAGY M. NORBERT SZABOLCS

11

NYERGES M. BOTOND

12

OLÁH A. MAGDA IZABELLA

13

RUSU F. CSILLA

14

SOÓS A. ATTILA

15

SZÉKELY L. GABRIELLA

16

SZIMA M. RÉKA

17

TUNYOGI T. ENDRE

18

VÁRADI M. TIBOR-LEVENTE

19

VARGA I. SÁMUEL

20

VARÓ M. NOÉMI MÁRIA

21

VINCZI S. BRIGITTA


Bacalaureat 2013

Liceul Teoretic Brassai Sámuel

Repartizarea candidaţilor la proba de competenţe lingvistice –

limba englază oral

Proba C

26.06.2013


Comisia 1 – sala 6

nr.crt

nume

ora

1

ÁGOPCSA I. ARTHUR

9:00

2

BALÁZS F. RENÁTA

9:12

3

BERECKI T. CSILLA ERIKA

9:24

4

BODOR M. KINGA ELIZA

9:36

5

BOÉR _ KINCSŐ

9:48

6

BOTH I. LÓRÁND PÉTER

10:00

7

BRASAI A. NOÉMI-CARMEN

10:12

8

CSETE T. ROMEO

10:24

9

DEZSŐ J. BEÁTA

10:36

10

DOGHI M. HAJNAL-ERIKA

10:48

11

FILLER F. FRANCISKA

11:00

12

FŰLEKI M. LÓRÁND

11:12

13

GALL V. KRISZTA

11:24

14

GERGELY I. BEÁTA

11:36

15

GOTTVALD A. GYOPÁR TIMEA

11:48

16

GROZA P. ANDREEA

12:00

17

HALÁSZ GH. TÜNDE IZABELLA

12:12

18

HALMI Z. NAOMI-ANDREA

12:24

19

IAKAB A. LILLA DEBORA

12:36

20

IANKO M. KINGA ERIKA

12:48

21

KALLÓ A. LEVENTE

13:00


Comisia 2 – Sala 11

nr.crt

nume

ora

1

KÁSZONI GY. NOÉMI ÉVA

9:00

2

KERESZTES S. ANDREA RENÁTA

9:12

3

KERESZTES S. SZABOLCS ZSOLT

9:24

4

KILIN I. TÜNDE ERZSÉBET

9:36

5

KOVÁCS J. ANDREA RÉKA

9:48

6

LÁSZLÓ Ș. ANDREA

10:00

7

MANASES I. RENÁTA ROZSA TÜNDE

10:12

8

MISZTI I. ENIKŐ

10:24

9

NAGY F. TAMÁS

10:36

10

NAGY M. NORBERT SZABOLCS

10:48

11

NYERGES M. BOTOND

11:00

12

OLÁH A. MAGDA IZABELLA

11:12

13

RUSU F. CSILLA

11:24

14

SOÓS A. ATTILA

11:36

15

SZÉKELY L. GABRIELLA

11:48

16

SZIMA M. RÉKA

12:00

17

TUNYOGI T. ENDRE

12:12

18

VÁRADI M. TIBOR-LEVENTE

12:24

19

VARGA I. SÁMUEL

12:36

20

VARÓ M. NOÉMI MÁRIA

12:48

21

VINCZI S. BRIGITTA

13:00


BACALAUREAT 2012

LICEUL TEORETIC BRASSAI SÁMUEL

EVALUAREA COMPETENŢELOR LINGVISTICE

LIMBA ENGLEZĂ

REZULTATE

             
 

Nivel

proba scisă

proba audio

proba orală

nr. Crt.

Nume si pernume

înţelegere text citit

producere de mesaje

înţelegere text audiat

producere mesaje orale

interacţiune orală

1

ÁGOPCSA I. ARTHUR

B2

B2

B2

B2

B2

2

BALÁZS F. RENÁTA

B1

A2

B1

A2

A2

3

BERECKI T. CSILLA ERIKA

B1

B2

B2

B2

B2

4

BODOR M. KINGA ELIZA

B2

A2

B2

B1

B1

5

BOÉR _ KINCSŐ

B2

B2

B2

B2

B2

6

BOTH I. LÓRÁND PÉTER

B1

B2

A2

B2

B2

7

BRASAI  A. NOÉMI-CARMEN

B2

B1

B1

B2

B2

8

CSETE T. ROMEO

B1

A2

B1

B1

B1

9

DEZSŐ J. BEÁTA

B2

A2

B2

A2

A2

10

DOGHI M. HAJNAL-ERIKA

B2

B2

B2

B2

B2

11

FILLER F. FRANCISKA

B1

B2

B2

B2

B2

12

FŰLEKI M. LÓRÁND

B2

A1

B1

A2

A2

13

GALL V. KRISZTA

B2

B2

B2

B2

B2

14

GERGELY I. BEÁTA

B2

B1

B2

A2

A2

15

GOTTVALD A. GYOPÁR TIMEA

B2

B2

B2

B2

B2

16

GROZA P. ANDREEA

B2

B1

B1

B2

B2

17

HALÁSZ GH. TÜNDE IZABELLA

A1

A2

B1

A2

A2

18

HALMI Z. NAOMI-ANDREA

B2

B1

B1

B1

B1

19

IAKAB A. LILLA DEBORA

B1

B2

B2

B2

B2

20

IANKO M. KINGA ERIKA

A2

A1

A1

A2

A2

21

KALLÓ A. LEVENTE

B1

B1

B2

B1

B1

22

KÁSZONI GY. NOÉMI ÉVA

B2

B2

B2

B2

B2

23

KERESZTES S. ANDREA RENÁTA

B1

B2

B1

B1

B1

24

KERESZTES S. SZABOLCS ZSOLT

A2

B1

B2

B2

B2

25

KILIN I. TÜNDE ERZSÉBET

A1

-

A2

A2

A2

26

KOVÁCS J. ANDREA RÉKA

B1

B1

A2

B2

B2

27

LÁSZLÓ Ș. ANDREA

A1

A2

A2

B2

B2

28

MANASES I. RENÁTA TÜNDE

B1

B1

A2

B1

B1

29

MISZTI I. ENIKŐ

B1

B2

A2

B2

B2

30

NAGY F. TAMÁS

A1

A2

A2

A2

A2

31

NAGY M. NORBERT SZABOLCS

B1

B2

B2

B2

B2

32

NYERGES M. BOTOND

B1

B1

B1

B2

B2

33

OLÁH A. MAGDA IZABELLA

A2

B1

A2

A2

A2

34

RUSU F. CSILLA

B1

B2

B2

B2

B2

35

SOÓS A. ATTILA

A2

A2

A2

A2

A2

36

SZÉKELY L. GABRIELLA

B1

B2

B1

B2

B2

37

SZIMA M. RÉKA

B1

B2

B2

B2

B2

38

TUNYOGI T. ENDRE

B1

A2

A2

B1

B1

39

VÁRADI M. TIBOR-LEVENTE

B2

B2

B1

B2

B2

40

VARGA I. SÁMUEL

B1

B2

B2

B2

B2

41

VARÓ M. NOÉMI MÁRIA

B1

B2

B1

B2

B2

42

VINCZI S. BRIGITTA

B2

B2

B1

B2

B2

             

LIMBA GERMANĂ

REZULTATE

             
 

Nivel

proba scisă

proba audio

proba orală

nr. Crt.

Nume si pernume

înţelegere text citit

producere de mesaje

înţelegere text audiat

producere mesaje orale

interacţiune orală

1

KELEMEN F. MARGIT

B2

B1

B1

B2

B2

2

KISS T. GYÖNGYI

A2

A2

A2

A2

A2

             

LIMBA FRANCEZĂ

REZULTATE

             
 

Nivel

proba scisă

proba audio

proba orală

nr. Crt.

Nume si pernume

înţelegere text citit

producere de mesaje

înţelegere text audiat

producere mesaje orale

interacţiune orală

1

GROZA D. IACOB AUGUSTIN

A1

A1

A2

A2

A2