Hungarian (formal)Romanian

Eseménynaptár

November 2017
H K Sz Cs P Sz V
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

Képtár

keptar1

   Megnézem a  képtára
facebook
 
forum
 
Érettségi 2014 -angol nyelv: szövegértés , írásbeli, szóbeli
2014. június 21. szombat, 12:56

     A tizenkettedikesek figyelmébe!
 

     Az idegen nyelv érettségi vizsga az alábbi beosztás szerint zajlik hétfőn (június 23-án), illetve kedden (június 24-én):

    - az angol nyelvből vizsgázok hétfőn a délelőtti szövegértésen, valamint a délutáni írásbelin az alábbi időpontokon kell jelen legyenek a beosztott termekben, másnap pedig, szintén a beosztások alapján, részt vesznek a szóbeli vizsgáztatásokon.


Bacalaureat 2014

Liceul Teoretic Brassai Sámuel

Repartizarea candidaţilor la proba de competenţe lingvistice

- limba englază înţelegere a unui text audiat

Proba C

23.06.2014, ora 11:30


Sala 6 

nr.crt

nume

1

ALBERT S. SÁNDOR-RÓBERT

2

ANTAL T. ERIKA-TIMEA

3

BALLOK I. GYULA-ZSOLT

4

BARTA Ş. ROBERT

5

BAZSÓ-MAGYAR A. TAMÁS

6

BODIS Ş. ATTILA

7

BOLDIZSÁR T. ENIKŐ

8

CZAKO A. TIMEA

9

DESZO B. ZSOLT-BALAZS

10

FELECAN V. ENIKŐ

11

GOMBAS F. ERIKA

12

HORVATH A. LORAND


Sala 7

nr.crt

nume

1

HORVATH T. BRIGITTA-HENRIETTA

2

JAKAB M. ADRIENN

3

KELEMEN M. EDMOND-ATTILA

4

KISS I.-F. ARNOLD-ARMAND

5

LUKÁCS S. SÁNDOR-ZSOLT

6

MADRU-KRAKKAI A. ORSOLYA

7

MEZEI Z. TIMEA

8

PANTEA A.-M. ROBERT-ANDREI

9

PÉNTEK Z. ANDREA-ORSOLYA

10

PREZENSKY I. GÁBOR

11

RÁDULY E. EMŐKE


Sala 8

1

SIMON D. ADRIAN-LORAND

2

SZABO CS. BRIGITTA-IZABELLA

3

SZABÓ I.-A. DAVID-NORBERT

4

SZAKÁCS A. ÉVA-DEBORAH

5

SZEKELY A. ANDRAS

6

SZEL E. REKA-ENIKŐ

7

TUROS A. ORSOLYA-DALMA

8

VARGA A. GABOR-ATTILA

9

VÉR I.-J. ISTVÁN-LÓRÁND

10

VERES M. BEATRIX-KRISZTINA



Bacalaureat 2014

Liceul Teoretic Brassai Sámuel

Repartizarea candidaţilor la proba de competenţe lingvistice

- limba englază scris

Proba C

23.06.2014, ora 12:30


Sala 6

nr.crt

nume

1

ALBERT S. SÁNDOR-RÓBERT

2

ANTAL T. ERIKA-TIMEA

3

BALLOK I. GYULA-ZSOLT

4

BARTA Ş. ROBERT

5

BAZSÓ-MAGYAR A. TAMÁS

6

BODIS Ş. ATTILA

7

BOLDIZSÁR T. ENIKŐ

8

CZAKO A. TIMEA

9

DESZO B. ZSOLT-BALAZS

10

FELECAN V. ENIKŐ

11

GOMBAS F. ERIKA

12

HORVATH A. LORAND

13

HORVATH T. BRIGITTA-HENRIETTA

14

JAKAB M. ADRIENN

15

KELEMEN M. EDMOND-ATTILA

16

KISS I.-F. ARNOLD-ARMAND

17

LUKÁCS S. SÁNDOR-ZSOLT


Sala 7

nr.crt

nume

1

MADRU-KRAKKAI A. ORSOLYA

2

MEZEI Z. TIMEA

3

PANTEA A.-M. ROBERT-ANDREI

4

PÉNTEK Z. ANDREA-ORSOLYA

5

PREZENSKY I. GÁBOR

6

RÁDULY E. EMŐKE

7

SIMON D. ADRIAN-LORAND

8

SZABO CS. BRIGITTA-IZABELLA

9

SZABÓ I.-A. DAVID-NORBERT

10

SZAKÁCS A. ÉVA-DEBORAH

11

SZEKELY A. ANDRAS

12

SZEL E. REKA-ENIKŐ

13

TUROS A. ORSOLYA-DALMA

14

VARGA A. GABOR-ATTILA

15

VÉR I.-J. ISTVÁN-LÓRÁND

16

VERES M. BEATRIX-KRISZTINA


Bacalaureat 2014

Liceul Teoretic Brassai Sámuel

Repartizarea candidaţilor la proba de competenţe lingvistice

- limba englază oral

Proba C

24.06.2014

Sala 19, 20
 

nr.crt

nume

ora

1

ALBERT S. SÁNDOR-RÓBERT

9:00

2

ANTAL T. ERIKA-TIMEA

9:12

3

BALLOK I. GYULA-ZSOLT

9:24

4

BARTA Ş. ROBERT

9:36

5

BAZSÓ-MAGYAR A. TAMÁS

9:48

6

BODIS Ş. ATTILA

10:00

7

BOLDIZSÁR T. ENIKŐ

10:12

8

CZAKO A. TIMEA

10:24

9

DESZO B. ZSOLT-BALAZS

10:36

10

FELECAN V. ENIKŐ

10:48

11

GOMBAS F. ERIKA

11:00

12

HORVATH A. LORAND

11:12

13

HORVATH T. BRIGITTA-HENRIETTA

11:24

14

JAKAB M. ADRIENN

11:36

15

KELEMEN M. EDMOND-ATTILA

11:48

16

KISS I.-F. ARNOLD-ARMAND

12:00

17

LUKÁCS S. SÁNDOR-ZSOLT

12:12

nr.crt

nume

ora

1

MADRU-KRAKKAI A. ORSOLYA

9:00

2

MEZEI Z. TIMEA

9:12

3

PANTEA A.-M. ROBERT-ANDREI

9:24

4

PÉNTEK Z. ANDREA-ORSOLYA

9:36

5

PREZENSKY I. GÁBOR

9:48

6

RÁDULY E. EMŐKE

10:00

7

SIMON D. ADRIAN-LORAND

10:12

8

SZABO CS. BRIGITTA-IZABELLA

10:24

9

SZABÓ I.-A. DAVID-NORBERT

10:36

10

SZAKÁCS A. ÉVA-DEBORAH

10:48

11

SZEKELY A. ANDRAS

11:00

12

SZEL E. REKA-ENIKŐ

11:12

13

TUROS A. ORSOLYA-DALMA

11:24

14

VARGA A. GABOR-ATTILA

11:36

15

VÉR I.-J. ISTVÁN-LÓRÁND

11:48

16

VERES M. BEATRIX-KRISZTINA

12:00