Hungarian (formal)Romanian

Eseménynaptár

Szeptember 2017
H K Sz Cs P Sz V
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

Képtár

keptar1

   Megnézem a  képtára
facebook
 
forum
 
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny - megyei szakasz
2017. március 06. hétfő, 07:21
 

simonyi cimer     
     Az alábbiakban közöljük a kolozsvári Brassai Sámuel Elméleti Líceumban 2017. március 4-én megtartott Simonyi Zsigmond helyesírási verseny megyei fordulójának eredményeit korosztályok szerint. Megyénket a legjobb hat diák fogja képviselni az országos szakaszon. Gratulálunk a győzteseknek és felkészítő tanáraiknak!



V. osztály

1.

Bajnóczi Zsolt

János Zsigmond Unitárius Kollégium

Bucur Tünde

39

57

96

2.

Venczel Ajna Inke Édua

Báthory István Elméleti Líceum

Zágoni Melinda

37.5

58

95.5

3.

Veress Lilla-Ilona

Apáczai Csere János Elméleti Líceum, Kolozsvár

Antal Orsolya

37

58

95

D1

Frinkuj Boróka

János Zsigmond Unitárius Kollégium

Bucur Tünde

39

53

92

D2

Jakab Gyík Dorottya

Báthory István Elméleti Líceum

Zágoni Melinda

38

54

92


VI. osztály

1.

Balázs Hanna Imola

Apáczai Csere János Elméleti Líceum

Fincicki Noémi

38.5

52

90.5

2.

Pálfi Hanga

Várfalvi Általános Iskola

Székely Annamária

36

47

83

3.

Opris Júlia

1-es számú Általános Iskola, Dés

Marc-Bodor Éva

34

48

82

D1

Gasca Ferenc Norbert

Ady Endre Iskola, Kalotaszentkirály

Péter Mónika-Mária

32

49

81

D2

Veres Minola Alesia

1-es számú Általános Iskola, Dés

Marc-Bodor Éva

32

49

81


VII. osztály

1.

Szélyes Nóra

S. Toduta Zenei Főgimnázium

Fülöp Éva Adél

38

45

83

2.

Péntek Éva

Kós Károly Iskola, Körösfő

Péntek Éva

36.5

45

81.5

3.

Tőkés Dalma

Aranyosegerbegyi Általános Iskola

Szilágyi Magdolna

32

47

79

D1

Tóth Krisztina Evelyn

Kolozsvári Református Kollégium

Szilágyi Gizella

30

48

78

D2

Varga-Bancsi Sarolta

Kós Károly Iskola, Körösfő

Péntek Éva

31.5

46

77.5


VIII. osztály

1.

Farkas Krisztina

S. Toduta Zenei Főgimnázium

Fülöp Éva Adél

37

55

92

2.

Nagy Johanna

S. Toduta Zenei Főgimnázium

Fülöp Éva Adél

34.5

55

89.5

3.

Nagy Ágnes

N. Titulescu Iskola, Kolozsvár

Széles Tímea

33

54

87

D1

Bíró Mátyás Péter

Báthory István elméleti Líceum

Zágoni Melinda

32.5

53

85.5

D2

Tőkés Emese

Aranyosegerbegyi Általános Iskola

Szilágyi Magdolna

32

50

82