Hungarian (formal)Romanian

Eseménynaptár

Október 2017
H K Sz Cs P Sz V
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

Képtár

keptar1

   Megnézem a  képtára
facebook
 
forum
 
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny
2011. február 20. vasárnap, 07:24
     simonyi cimerAz alábbiakban közöljük a kolozsvári Brassai Sámuel Elméleti Líceumban 2011. február 19-én megtartott Simonyi Zsigmond helyesírási verseny megyei fordulójának eredményeit korosztályok szerint. Megyénket az országos döntőn minden kategória első két helyezettje képviseli. Gratulálunk a győzteseknek és felkészítő tanáraiknak!

5. osztály
Helyezés A tanuló neve Kód Iskola felkészítő tanár tollbam. flap össz.
1 Antal Katalin 65 Körösfő, Kós Károly Iskola Péntek Éva 40 55 95
2 Sikó Boglárka 61 Montessori Iskola Hegyi Noémi 38 54 92
3 Finta Klára 78 Unitárius Kollégium Máthé Ildikó 38 53 91
4 Mátó-Székely Orsolya 58 Unitárius Kollégium Máthé Ildikó 36 54 90
5 Antal Áron 14 Báthory István Elm.Líceum Tárkányi Erika 39 50 89
6 Szőcs Orsolya 62 Báthory István Elm.Líceum Tárkányi Erika 38,5 50 88,5
7 Székely Tibor 69 Györgyfalvi Általános Iskola Virág Magdolna 38,5 50 88,5
8 Nagy-Betegh Kamilla 10 Unitárius Kollégium Máthé Ildikó 36,5 51 87,5
9 Madaras Eszter 63 Montessori Iskola Hegyi Noémi 38 47 85
10 Orbán Csala 64 Sigismund Toduţă Zenelíceum Virág Erzsébet 37 47,5 84,5
11 Kundi Rebeka-Sarolta 3 Montessori Iskola Hegyi Noémi 36 48 84
12 Rudolf Sára 2 Sigismund Toduţă Zenelíceum Virág Erzsébet 35,5 47 82,5
13 Tulogdi Botond 36 Báthory István Elm.Líceum Lupea Amália 37,5 43 80,5
14 Réthi Anita 67 Apáczai Csere János Elm.Líceum Csonta Réka 36 43 79
15 Bogya Ákos 75 Ref.Kollégium Kolozsvár Szilágyi Gizella 36 34 70
16 Filep Attila 43 Széki Általános Iskola Kiss Anna 32 37 69
17 Gál Krisztián 72 Bánffyhunyad Czondi Árpád 27 42 69
18 Szőcs Gabriella 15 Kalotaszentkirály Márton Mónika 31,5 36,5 68
19 Takács Ágota 59 Tordaszentlászlói Borbély József Isk. Pataki Erika 31 37 68
20 Katona-Bugner Attila 22 Apáczai Csere János Elm.Líceum Csonta Réka 29 36 65
21 Rusu Erik Róbert 74 Szamosújvár Márkosi Klára 31,5 27 58,5
22 Szabó Norbert 44 Brassai Sámuel Elm.Líceum Nagy Réka 26 32,5 58,5
23 Székely Anna 9 Tordaszentlászlói Borbély József Isk. Pataki Erika 27 31 58
24 Péter Dezső Csaba 60 Szamosújvár Debreczeni Orsolya 27 27 54
25 Szabó Bence 11 Szamosújvár Márkosi Klára 28,5 23,5 52

 

6. osztály

Helyezés A tanuló neve Kód Iskola felkészítő tanár tollbam. flap össz.
1 Komáromy Zsuzsa 5 Báthory István Elm.Líceum Tulogdi Mónilka 39 56 95
2 Péntek Emese 32 N.Titulescu Ált. Iskola Tamás Éva 40 53 93
3 Simon Eszter Nóra 39 Báthory István Elm.Líceum Tulogdi Mónilka 38 50 88
4 Debreczeni Kriszta 20 N.Titulescu Ált. Iskola Tamás Éva 36 47 83
5 Ecsedy-Baumann Zita 24 Brassai Sámuel Elm.Líceum Lőnhárt Melinda 35,5 47 82,5
6 Máté Éva Enikő 33 Kalotaszentkirály, Ady Endre Iskola Péter Mónika 34 46 80
7 Bárdos Zsuzsa-Imola 27 Széki Általános Iskola Kiss Anna 31,5 47 78,5
8 Benő Lóránd 28 Báthory István Elm.Líceum Tulogdi Mónilka 38 39 77
9 Borodi Artúr 6 Báthory István Elm.Líceum Tárkányi Erika 33,5 43 76,5
10 Kovács Nóra 40 Körösfő, Kós Károly Islkola Péntek Éva 31 45 76
11 Valkai-Jani Timea 26 Tordaszentlászlói Borbély József Isk. Pataki Erika 30 44 74
12 Váradi Réka 29 Györgyfalvi Általános Iskola Virág Magdolna 30 44 74
13 Kalmár Loránd 42 Dés, 1-es iskola Tárkány Margit 33,5 40 73,5
14 Fodor Árpád 31 Várfalvi Általános Iskola Székely Annamária 34 39 73
15 Albert Réka 46 Magyarlónai Iskola Albert Tibor 33 40 73
16 Ágoston Palkó Csilla 25 Sigismund Toduţă Zenelíceum Virág Erzsébet 32 41 73
17 Pásztori-Kupán Zsófia 21 Unitárius Kollégium Demeter Júlia 33 39,5 72,5
18 Domokos Noémi 12 Magyarszovát, Általános Iskola Kis Gabriella 32,5 39 71,5
19 Both Orsolya 23 Sigismund Toduţă Zenelíceum Virág Erzsébet 30,5 39 69,5
20 Salamon Orsolya 18 Apáczai Csere János Elm.Líceum Csonta Réka 32 37 69
21 Szőke Krisztina 41 Magyarnagykapusi Iskola Bazsó D. Melinda 22 46 68
22 Petrov Péter 30 Sigismund Toduţă Zenelíceum Virág Erzsébet 29,5 38 67,5
23 Nagyosi Blanka 45 Aranyosegerbegyi Alt. Iskola Szilágyi Magdolna 29,5 37 66,5
24 Szekeres Edina 57 Bánffyhunyadi Iskola Czondi Árpád 33 32 65
25 Ambrus-Gyurka Zsófia 19 Sigismund Toduţă Zenelíceum Virág Erzsébet 27 38 65
26 Nagy Cecilia 35 Brassai Sámuel Elm.Líceum Lőnhárt Melinda 29,5 31 60,5
27 Kis Henrietta 7 Apáczai Csere János Elm.Líceum Csonta Réka 21,5 34 55,5

 

7. osztály

Helyezés A tanuló neve Kód Iskola felkészítő tanár tollbam. flap össz.
1 Geréb Rebeka 105 Montessori Iskola Hegyi Noémi 37 43,5 80,5
2 Márton Ildikó Beáta 101 Kalotaszentkirály, Ady Endre Iskola Péter Mónika 31,5 42 73,5
3 Bodis Gergely 68 Körösfő Kós Károly Iskola Péntek Éva 34,5 38 72,5
4 Balázs Ádám 80 N.Titulescu Ált. Iskola Tamás Éva 33 35 68
5 Tamás Tihamér 109 Ref.Kollégium Kolozsvár   32 34 66
6 Lőnhárt Csenge 49 Unitárius Kollégium Dénes Éva 29 35,5 64,5
7 Füstös Ágnes 102 Báthory István Elm.Líceum Tőkés Orsolya 34 29,5 63,5
8 Hatházi Judit 104 Mérai Általános Iskola Sebestyén Emese 25,5 35 60,5
9 Miklós Rózsa 107 Bánffyhunyad Czondi Árpád 32 28 60
10 Szabó P. Vivien 81 Unitárius Kollégium Dénes Éva 27 33 60
11 Tóth Attila 103 O. Goga Ált. Iskola Korom Mária 34 23 57
12 Tunyogi György 56 Báthory István Elm.Líceum László Katalin 30,5 26 56,5
13 Menyhárd Norbert 98 Sigismund Toduţă Zenelíceum Virág Erzsébet 32 23 55
14 Németh Kriszta 108 Mérai Általános Iskola Sebestyén Emese 23 29 52
15 Farkas László 77 Ref.Kollégium Kolozsvár Rácz Melinda 22,5 25 47,5
16 Karsai Dávid 76 Szamosújvár Márkosi Klára 23 22 45
17 Lukács Ádám 51 Magyarnagykapusi Iskola Bazsó Dombi Melinda 22 23 45
18 Lukács Csilla 71 Brassai Sámuel Elm.Líceum Székely Katalin 21 24 45
19 Ábrahám Bence 52 Magyarnagykapusi Iskola Bazsó Dombi Melinda 25 19 44
20 Szilágyi Éva 106 Magyarnagykapusi Iskola Bazsó Dombi Melinda 25 16 41
21 Mihálcz Attila 97 Aranyosegerbegyi Alt. Iskola   5 24 29

 


8. osztály

Helyezés A tanuló neve Kód Iskola felkészítő tanár tollbam. flap össz.
1 Lukács Erzsébet 82 Dés Tárkány Margit 32,5 55 87,5
2 Apáti Orsolya 99 Báthory István Elm.Líceum Zágoni Melinda 38 48 86
3 Ujvárosi Beáta 91 Brassai Sámuel Elm.Líceum Szallos-Kiss Melinda 34 52 86
4 Budai Ilka Evelin 85 Körösfő, Kós Károly Általános Iskola Péntek Éva 31 48 79
5 Tasnádi Zsuzsa-Márta 70 Széki Általános Iskola Kiss Anna 36 40 76
6 Albert Brigitta 89 Magyarlónai Iskola Albert Tibor 30,5 44,5 75
7 Kismihály Boglárka 90 Kalotaszentkirály, Ady Endre Iskola Péter Mónika 34,5 40 74,5
8 Farkas Eszter 95 Báthory István Elm.Líceum Zágoni Melinda 33,5 41 74,5
9 Pálfi Arnold 84 N.Titulescu Ált. Iskola Tamás Éva 33,5 40,5 74
10 Péter Zsolt 1 Sigismund Toduţă Zenelíceum Fülöp Éva 33 41 74
11 László Renáta 96 Sigismund Toduţă Zenelíceum Fülöp Éva 33 39 72
12 Márton Anna 100 Sigismund Toduţă Zenelíceum Fülöp Éva 33 39 72
13 Fülöp Loránd 66 Szamosújvár Márkosi Klára 31,5 40,5 72
14 Nagy Lilla 83 Báthory István Elm.Líceum Zágoni Melinda 29,5 42 71,5
15 Jakab Orsolya 88 Bánffyhunyad Czondi Árpád 31,5 39,5 71
16 Másody Lilla 54 Unitárius Kollégium Dénes Éva 33 37,5 70,5
17 Sajgó Henrietta 79 Györgyfalvi Általános Iskola Virág Magdolna 30,5 39,5 70
18 Bardocz Boglár 55 Sigismund Toduţă Zenelíceum Fülöp Éva 28,5 41 69,5
19 Szováti Renáta 94 Szamosújvár Márkosi Klára 27 41,5 68,5
20 Nagy Imola 50 Szamosújvár Márkosi Klára 33 35 68
21 Lukács Dániel 37 Apáczai Csere János Elm.Líceum Csonta Réka 32,5 34 66,5
22 Antal Ágota 87 Bánffyhunyad Czondi Árpád 28,5 35,5 64
23 Kun Szabolcs 53 Unitárius Kollégium Dénes Éva 30,5 33 63,5
24 Takács Emőke 48 Jósika Miklós Elm.Líceum, Torda Mihályfalvi Zsuzsanna 27,5 33,5 61
25 Pethő Adél 86 Várfalvi Ált. Iskola Székely Annamária 28,5 28 56,5
26 Török Eszter 92 Magyarnagykapusi Iskola Bazsó D. Melinda 22 27 49
27 Batiz Krisztina 93 Magyarnagykapusi Iskola Bazsó D. Melinda 12,5 18 30,5