Hungarian (formal)Romanian

Eseménynaptár

November 2017
H K Sz Cs P Sz V
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

Képtár

keptar1

   Megnézem a  képtára
facebook
 
forum
 
Simonyi Zsigmond Helyesírási Verseny - országos döntő 2011
2011. április 03. vasárnap, 20:23
simonyi 2011      Immár hagyományosan, az idén is iskolánk adott otthont az április 8-10. között zajló Simonyi Zsigmond Helyesírási verseny országos döntőjének. Összesen 62 V-VIII. osztályos diák mérte össze tudását a hétvégi versenyen, de emellett számos, színes program is várta a 17 megyéből érkező helyesírókat.
      Az alábbiakban közöljük a döntő eredményeit korcsoportonként.
Gratulálunk a győzteseknek és felkészítő tanáraiknak!



5. osztály

a tanuló neve kód iskola megye felkészítő tanár tollbam. flap össz. helyezés 
Baranyai István Dávid 16 Szatmárnémeti 1o-es számú Általános Iskola Szatmár Rus Annamária 39 55 94 1
Erőss Ágota 35 Székely Mikó Kollégium Kovászna Pénzes Ágnes 40 52 92 2
Muszka Zsuzsa 3 Nagykárolyi 1-es számú Általános Iskola Szatmár Belényi Andrea 39,5 51,5 91 3
Sikó Boglárka 19 Montessori Iskola Kolozs Hegyi Noémi 38 53 91 4
Demeter Zoltán 42 Petőfi Sándor Általános Iskola, Csíkszereda Hargita Orbán Kinga 40 50 90 5
Antal Katalin 37 Körösfői Kós Károly Iskola Kolozs Péntek Éva 39 51 90 6
Giliga Dóra Anna 53 Művészeti Líceum, Marosvásárhely Maros Dézsi Eleonóra 37,5 52 89,5 7
Chereches Anna 8 Művészeti Líceum, Marosvásárhely Maros Dézsi Eleonóra 39 50 89 8
Kelemen Júlia 12 Nagy Imre Általános Iskola, Csíkszereda Hargita Ferencz Hajnal 39,5 49 88,5 9
Cziprián Kovács László 54 "Bartók Béla" Elméleti Líceum Temes Molnos  Ildikó 38,5 48 86,5 10
Ráduly Brigitta Tímea 2 Zelk Zoltán Ált. Isk, Érmihályfalva Bihar Kiss-Kőrösi Jolán 37,5 47 84,5 11
Jakabffy Balázs 22 Ady Endre Elméleti Líceum, Nagyvárad Bihar Ferkő Emília 37,5 43 80,5 12
Bacsó Tamás 28 Şcoala Gimn.“I.Maniu” Zalău, Szilágy Vincze Mária 34,5 42 76,5 13
Kulcsár Eszter 4 "Bartók Béla" Elméleti Líceum Temes Molnos  Ildikó 34,5 35,5 70 14
Ceara Dorottya 14 15-ös Ált. Isk. Brassó Brassó Vetró Sebestyén Csilla 34,5 35,5 70 15
Vinczi Richárd 41 Báthory István Általános Iskola - Medgyes Szeben Béres Edit 26 33,5 59,5 16
Ferencz Boglárka 20 Bethlen Gábor Kollégium, Nagyenyed Fehér Turzai Melánia 30 28,5 58,5 17
Antal Szende-Mária 1 Dani Gergely Általános Iskola, Gyimesbükk Bákó Molnár Fülöp 10,5 22,5 33 18

6. osztály
a tanuló neve kód iskola megye felkészítő tanár tollbam. flap össz. helyezés
Péntek Emese 30 N. Titulescu Iskola Kolozs Tamás Éva 40 57 97 1
Dorgó András-Miklós 62 Nagy Imre Általános Iskola, Csíkszereda Hargita Bedő Aranka 40 56 96 2
Gurza Kriszta-Beáta 27 Bolyai Farkas Elméleti Líceum, Marosvásárhely Maros Soós Katalin 40 53 93 3
Giliga Tekla 39 Mikes Kelemen Líceum Kovászna Török Katalin 40 52 92 4
Komáromy Zsuzsa 33 Báthory István Elméleti Líc. Kolozs Tulogdi Mónika 35 56 91 5
Becsey Janka 32 Mikes Kelemen Líceum Kovászna Török Katalin 36 54 90 6
Bukur Tamás 60 Unirea Elméleti Líceum, Marosvásárhely Maros Brandner Emőke 35 52,5 87,5 7
Kovács Péter Zoltán 21 Nagykárolyi Vasile Lucaciu Általános Iskola Szatmár Balla Lóránt 36 50 86 8
Siska-Szabó Lehel 48 „Csiky Gergely” Iskolacsoport Arad Mikes Sarolta 33 53 86 9
Orosz Anett 18 Váradi József I-VIII. Osztályos Iskola Kovászna Incze Melinda 36 49 85 10
Divin Péter 25 Ady Endre Elméleti Líceum, Nagyvárad Bihar Ferkő Emília 34 51 85 11
Kiss  Etelka 36 George Coşbuc Gimnázium, Marosvásárhely Maros Csizmadia Irma 36 47 83 12
Pap Erika Emese 17 Dsida Jenő Általános Iskola Vice Beszterce-N. Katona Ildikó 33 49 82 13
Ilona Judit 59 „Csiky Gergely” Iskolacsoport Arad Mikes Sarolta 38 43 81 14
Mátis Dóra 11 Şcoala Gimn.“I.Maniu” Borla Szilágy Bóné Margit 37 44 81 15
Lőrincz Csongor 6 Kriza János Általános Iskola,    Kápolnasfalu Hargita Both Bartalis Teréz 34 41 75 16
Fechita Catalin Ferenc 51 Gróf Majláth Gusztáv Károly Római Katolikus Teológiai Elméleti Líceum Fehér Szabó Márta 32 41 73 17
Mihály Eszter 23 Dani Gergely Általános Iskola, Gyimesbükk Bákó Galaczi Mária 24 46,5 70,5 18
Konrád Mónika 24 Téglás Gábor Iskolaközpont, Déva Hunyad Kun-Gazda Kinga V 22 33 55 19

7. osztály
a tanuló neve kód iskola megye felkészítő tanár tollbam. flap össz. helyezés
Walcz Beatrix 47 Székely Mikó Kollégium Kovászna Dobra Judit 40 56 96 1
Dobai István 61 Şcoala Gimn.“M.Eminescu” Zalău Szilágy Boda Erzsébet 38,5 57 95,5 2
Anghel Anna 7 Nagy Imre Általános Iskola, Csíkszereda Hargita Bedő Aranka 39 54,5 93,5 3
Jankó Barbara 5 Hosszúmezői Általános Iskola Máramaros Csurka Klára 40 53 93 4
Lőrinczi Andrea 9 Ady Endre Elméleti Líceum - Bukarest Ilfov Baróti Judit 37 52,5 89,5 5
Fechita Lujza Mária 29 Gróf Majláth Gusztáv Károly Római Katolikus Teológiai Elméleti Líceum Fehér Szabó Márta 39 47 86 6
Miklós Botond 10 Zajzoni Rab István Liceum Brassó Hochbauer Gyula 35,5 49 84,5 7
Márton Ildikó Beáta 55 Ady Endre Iskola, Kalotaszentkirály Kolozs Péter Mónika 33 51 84 8
Benedec Arlett 26 Hosszúmezői Általános Iskola Máramaros Csurka Klára 36,5 39 75,5 9
Geréb Rebeka 57 Montessori Iskola Kolozs Hegyi Noémi 35,5 37 72,5 10

8.osztály
a tanuló neve kód iskola megye felkészítő tanár tollbam. flap össz. helyezés
Heidenhoffer Erhard 49 Zelk Zoltán Ált. Isk, Érmihályfalva Bihar Boros Emőke 37,0 60 97,0 1
Kopacz Hanna 56 Váradi József I-VIII. Osztályos Iskola Kovászna Jakab Imola 36,0 55 91,0 2
Ujvárosi Beáta 34 Brassai Sámuel Elm. Líceum Kolozs Szallos- Kiss Melinda 37,0 53,5 90,5 3
Lukács Erzsébet 40 1-es Iskola, Dés Kolozs Tárkány Margit 36,0 54,5 90,5 4
Mészáros Emőke 45 Bogdándi „Petri Mór” Általános Iskola Szatmár Szabó Zita 32,5 53,5 86,0 5
Réman Krisztina 50 Bolyai Farkas Elméleti Líceum, Marosvásárhely Maros Soós Katalin 34,5 51 85,5 6
Borsos Sarolta 58 Köllő Miklós Általános Iskola, Gyergyócsomafalva Hargita Szőcs Margit 33,5 52 85,5 7
Benedek Karola 44 Hosszúmezői Általános Iskola Máramaros Csurka Klára 32,5 53 85,5 8
Cseke Judit 15 Petőfi Sándor Általános Iskola, Csíkszereda Hargita Orbán Kinga 30,5 55 85,5 9
Apáti Orsolya 31 Báthory István Elm. Líceum Kolozs Zágoni Melinda 35,5 48 83,5 10
Baricz Anita Zsuzsanna 46 George Moroianu Liceum, Sacele Brassó Lemhényi Elemér 30,5 50 80,5 11
Benedek Noémi 38 Şcoala Gimn.„Petri Mor” Nuşfalău Szilágy Orosz Gabriella 32,0 46 78,0 12
Rémán Hanneloré Júlia 13 Grigore Silaşi Általános Iskola, Bethlen Beszterce-N. Becsky Hajnalka 34,0 43,5 77,5 13
Kovács Henrietta 52 „Aurel Vlaicu” Általános Iskola Arad Szabó J. László 31,0 46 77,0 14
Todor Franceska 43 Téglás Gábor Iskolaközpont, Déva Hunyad Kun-Gazda Kinga V 33,0 31 64,0 15