Hungarian (formal)Romanian

Eseménynaptár

November 2017
H K Sz Cs P Sz V
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

Képtár

keptar1

   Megnézem a  képtára
facebook
 
forum
 
Ballagás 2011
2011. június 02. csütörtök, 08:56
     2011. május 28-án tizenkét haranszgó jelezte a ballagási ünnepség kezdetét. Az alma mater 455. évfolyamának 72 diákja búcsúzott az iskolától. Az eseményen készült felvételeket megtekintheti az alábbi linkre kattintva.

 

Tanulmányi díjakat kaptak:
XII. A: 1. Buchmüller István 9,92, 2. Décsei Andrea 9,70, 3. Dező Andrea, Lackó Gellért és Szima Szabolcs 9,62–9,62.
XII. B: 1. Szabó Kinga 10, 2. Kun Tünde 9,79, 3. Kelemen Csilla és Lukács Beáta 9,21–9,21.
XII. C: 1. Chiş-Hunyadi Noémi 9,92, 2. Gál Edina 9,90, 3. Boros Zsolt 9,38.
 

A díjazási ünnepség további díjazottai:

Juhász Máté István Emlékdíj (a műegyetem hallgatójaként rákban elhunyt kiváló tanuló emlékére): Buchmüller István (XII. A),
Tar Koppány Zsolt-díj (az iskola kiváló tanulója és sportolója emlékére): Székely Péter (XII. B), Brassai-díj: Szabó Kinga (XII. B) – színtízes tanuló
A Brassai Véndiák Alapítvány díjai: Lackó Gellért (XII. A) és Dező Andrea (XII. A) – reál tudományok; Kallós Mihály (XII. C) és Ágopcsa Andrea (XII. C) – humán tantárgyak; Hences Izabella (XII. B) és Kelemen Csilla (XII. B) – természettudományok; Fajk Emese (XII. B) és Szallós Beáta (XII. C) – kiváló szervezői munkájukért
Erdélyi Magyar Műszaki Társaság díja: Szima Szabolcs (XII. A)
Kőszegi Béla-díj (tanulmányi eredményekért, közvetlenségéért és segítőkészségéért): Kun Tünde (XII. B)
Jancsó Noémi Emlékdíj Gál Edina (XII. C)

Vekov Károly díja Gál Edina (XII. C)
Kelemen Lajos Műemlékvédő Társaság díja: Gál Edina (XII. C)
A Gál Kelemen Oktatási Központ díja közösségi munkájáért: Telegdi Attila (XII. B).
A Romániai Magyar Pedagógusszövetség Kolozs megyei díja: Antal Botond (XII. A)

Az RMDSZ díja: Enyedi Márk (XII. A)
Az MPP díjai: Szakács Eszter (XII. A), Kádár Levente (XII. B) és Schuhányi Kinga (XII. C)
Berde Áron-díj: Chiş-Hunyadi Noémi (XII. C)
A Kolozs Megyei Magyar Diáktanács díja: Chiş-Hunyadi Noémi és Gál Edina.
 

Tantárgyakkénti különdíjak: Buchmüller István és Lackó Gellért (az angol tantárgyversenyen és a Kenguru versenyen elért kimagasló eredményeként):
Buchmüller István, Pálfi Horváth Ernő Áron, Décsei Andrea és Lackó Gellért (az iskola angol nyelvű folyóiratának, a 10 éve folyamatosan megjelenő School Nyuuznak a díjai)
Szima Szabolcs, Szabó Kinga és Kelemen Csilla (a Kolozs megyei tanfelügyelőség tehetséggondozó központja kémia szakosztályának okleveles végzősei)
Chiş-Hunyadi Noémi (a történelem tantárgyversenyen és más versenyeken elért rendkívüli eredményekért).