Hungarian (formal)Romanian

Eseménynaptár

Szeptember 2017
H K Sz Cs P Sz V
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

Képtár

keptar1

   Megnézem a  képtára
facebook
 
forum
 
Munkaközösség
vezetőség

___________________________________________________________________


kosadina


Kósa Mária

igazgató

biológia


munkaközösség_____________________________________________________
 

magyar nyelv és irodalom

iszlaieniko


Iszlai Enikő

magyar nyelv és irodalom
osztályfőnök 12.a

szallosmelinda


Szallós-Kis Melinda

osztályfőnök 10.a





Nagy Anna


román nyelv és irodalom / limba şi literatura română

borzucrina


Borzu Crina
jelenleg gyermekgondozási szabadságon van 




Virginia Pașcu




Micu-Oţelea Aritina




matematika

czondijanos


Czondi János

osztályfőnök 10.b

szaszeniko


Szász Enikő

osztályfőnök: 11.a

 
Szentandrási László

angol nyelv


danikinga


Dani Kinga

osztályfőnök 5.a

miklosimaria


Miklósi Mária

 

vorzsak milan


Vorzsák Milán

osztályfőnök 9.b


 

 


német nyelv

benoeszter


Benő Eszter




Szabó Viola
jelenleg gyermekgondozási szabadságon van

informatika

iszlareka


Iszlay Réka

 

fizika

angyalosicsaba


Angyalosi Csaba

osztályfőnök 10.b

kémia

hasmasanjudit


Hăşmăşan
Judit

osztályfőnök 9.a

biolológia

 


Bereczki Katalin-Noémi
osztályfőnök: 8.a
 

történelem

vajnarjanoszsolt


dr. Vajnár János Zsolt

osztályfőnök 12.b


földrajz

ujvarositamas


dr. Ujvárosi Tamás






társadalomtudományok

chicagabor


Chica Gábor

keresztesipoli


Keresztesi Polixéna






vallás




Pócsai Magdolna

református vallás
osztályfőnök: 7.a 


szepmonika


Szép Mónika

katolikus vallás
osztályfőnök: 6.a

 

művészetek




Bálint Annamária

zene

kocsidildi


Kocsis Ildikó

rajz

 


Kovács László

tehnológia

testnevelés

 
Kákes Lóránd


szaktanárok - turizmus



Tőkés Tímea-Dalma


plesarobi
Plesa Róbert
 
Albert Beáta

tanítók




 

hidegerika

Hideg Erika
2.a
prezenskygabriella


Prezensky Gabriella

előlészítő osztály 
 

vajnaremese


Vajnár Emese
1.a


Şerban Szidónia

3.a